VYBAVENÍ APARTMÁNŮ


V Apartmánech Milovice je možné se ubytovat nejméně na 2 noci, v měsících červenec a srpen je minimální délka pobytu 7 nocí. Cena obsahuje čtyři lůžka s možností jedné přistýlky (doporučeno pro dítě do 15ti let).
Apartmány nejsou vhodné pro domácí mazlíčky. 

APARTMÁN 4 OSOBY
Možnost jedné přistýlky
Minimálně 2 noci
2.950,- Kč s DPH / noc
Cena apartmánu v termínu Pálavského vinobraní se může lišit. Informujte se přes email nebo telefonicky.

VYBAVENÍ LOŽNICE
V každé ložnici se nachází manželská postel a úložný prostor pro vaše oblečení. Postele jsou standardně povlečeny. V jedné ložnici se vždy také nachází LCD televizor. 

VYBAVENÍ KUCHYNĚ
Kuchyně je plně vybavena nádobím, lednicí, varnou deskou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Nachází se zde stůl s židlemi pro 4 osoby. 

DALŠÍ VYBAVENÍ
Koupelna je vybavena sprchovým koutem, ručníky a také fénem. 
Apartmány jsou klimatizované. V areálu se nachází bazén, úschovna kol, vinný sklep s posezením. V teplých měsících můžete využít gril a posedět pod zastřešenou pergolou.
Každý apartmán má svou vlastní terasu s výhledem na Pálavské vrchy. 

CHECK IN  14:00 - 17:00 hodin

CHECK OUT nejpozději do 10:00 hodin

ÚSCHOVA KOL
Neváhejte s sebou přivést i kola, rádi vám je uschováme v uzamykatelné místnosti. Klíč od této místnosti je součástí svazku klíčů, který obdržíte při ubytování. Prostor kolárky je monitorován kamerovým systémem.

GRILOVÁNÍ
V letních měsících je možno grilovat pod pergolou.

BAZÉN
V areálu se nachází bazén, který můžete s radostí využít a k odpočinku vám poslouží lehátka. U bazénu nepoužívejte, prosím, ručníky z apartmánu. K tomuto účelu jsme pro vás připravili osušky za poplatek 20,00 Kč / ks, nebo si přivezte vlastní.

VINNÝ SKLEP
Každý ubytovaný obdrží klíč od kóje, která se nachází ve vinném sklepě. V kójích jsou uskladněna vína od 3 vinařů, celkem 24 lahví. Ceník vín naleznete na pokoji. Každá koje má svůj originální klíč a číslo koje odpovídá číslu pokoje. Při konzumaci si do sklepa vezměte sklenice na víno, které jsou součástí vybavení kuchyně. Platbu za zkonzumované nebo odvezené víno účtujeme při odjezdu. 

WIFI v areálu je ZDARMA

Parkování v areálu ZDARMA

Tvorba webu: h-optimal | CMS | 2024 © Všechna práva vyhrazena

www.apartmanymilovice.cz